DATUM
|
DAN
|
NAKANA
|
01.
|
Subota
|
7 – Danica Crnjac za+Anicu, Franju, Milu…
|
02.
|
Nedjelja
|
D.B. - 9, 00 – Darka Soldo za +Miljenka, Jozu… IZBIČNO - 10,30 G.B. - 12,00 – Vinka Pavičić za+Ivana, Maru, Ivana, Pavicu…
|
03.
|
Ponedjeljak
|
17 – Velika Ispovijed za župu
|
04.
|
Utorak (4)
|
18 – Bono Pavković za + Šimuna, Šimu…
|
05.
|
Srijeda
|
7 – Jasna Pavković za+Blagicu i Stipu Lončar
|
06.
|
Četvrtak
|
7 – Blago Soldo za+Žarka, Milu (ž)… 19 – Misa + klanjanje
|
07.
|
Petak
|
18 – Ob.Mile Pavkovića za ++Hrkaće
|
08.
|
Subota
|
7 – Marinko Hrkać za++ iz obitelji
|
09.
|
Nedjelja
|
D.B. - 9, 00 – Ivo Hrkać za + Zlatka IZBIČNO - 10,30 G.B. - 12,00 – Renata i Ivan Soldo za+ Mariju i Ivana, te Ivu i Stanka
|
10.
|
Ponedjeljak
|
7 – Blagica Soldo s dj. za+Božu
|
11.
|
Utorak (5)
|
18 – Ob.Kožul za svoje ++
|
12.
|
Srijeda
|
7 – Vinka Hrkać za+Ivana, Šimu, Janka..
|
13.
|
Vel. Četvrtak
|
18 – Misa posljednje večere
|
14.
|
Vel. Petak
|
8 – Put križa od I do XI postaje - Mogućnost ostati u klanjanju do 15h 15 – Put križa od XII do XIV - Obredi velikog Petka…
|
15.
|
Vel. Subota
|
1930 – Misa bdjenja
|
16.
|
Nedjelja USKRS
|
D.B. - 9, 00 – Boro Hrkać za + Filipa, Žarka, Blagicu… IZBIČNO - 10,30 G.B. - 12,00 – Darka Soldo –Topušić za+Anicu, Antu, Jagu…
|
17.
|
Ponedjeljak
|
9 – Bože Malenović za + Stanka Kožula
|
18.
|
Utorak (6)
|
18 – Zdenka Crnjac za sve svoje ++
|
19.
|
Srijeda
|
7 – Drago Pavković za + Martina, Mariju, Veselka, Anicu, Milku…
|
20.
|
Četvrtak
|
7 – Gordana Logarušić za + Ljilju, Dražena…
|
21.
|
Petak
|
7 – Robert i Željka Pavković za sve svoje ++
|
22.
|
Subota
|
7 – Bono Pavković za+Milicu…
|
23.
|
Nedjelja
|
D.B. - 9, 00 – Ob.Crnjac za+fra Franju IZBIČNO - 10,30 G.B. - 12,00 – Kristijan Jurčinović za+Ljubicu, Andriju, Vjekoslava…
|
24.
|
Ponedjeljak
|
7 – Miljenko Crnjac za+ Božu
|
25.
|
Utorak (7)
|
18 – Blago i Draženka Džajkić za+Božu i Veroniku…
|
26.
|
Srijeda
|
7 – Mile i Milica Pavković za+Ivana, Šimu, Janka…
|
27.
|
Četvrtak
|
18 – za + Fra Franju Mabića (god.)
|
28.
|
Petak - TRODNEVNICA
|
18 – Drago Pavković za+Ivana, Martu, Antu, Danicu…
|
29.
|
Subota - TRODNEVNICA
|
18 – Milijan i Danica Crnjac za+Jagu i Milicu…
|
30.
|
Nedjelja
|
10,30 – Blagoslov polja – D.Britvica 18, 00 – IZBIČNO - TRODNEVNICA
|
|
|
|