Župa Izbično

• Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Još jedna velika pobjeda za osiguran prolaz u naredno kolo: MZ Izbično – MZ Jare 3:1

E-mail Ispis

liga 2014 izbicno jare 1aU trećem završnom kolu grupne faze natjecanja Lige MZ ŠB 2014. donijelo je još jednu veliku pobjedu našeg tima, čime je osiguran prolazak u naredno kolo. U čvrstoj i borbenoj utakmici naši momci pogotkom Roberta Hrkaća dolaze u vodstvo već u trećoj minuti susreta. Mlada ekipa Jara nije se predavala te u devetoj minuti uspijevaju izjednačiti rezultat na 1:1.

Čvrstom i discipliniranom igrom, pod budnim okom trenera Damira Crnjca, naši momci uspijevaju posložiti igru i preuzeti kontrolu nad većinom napada mlade i veoma dobre ekipe Jara. Uz nekoliko sjajnih obrana našeg vratara, rezultat ostaje nepromijenjen do 16 minute kada krasnim golom Josipa Crnjca-Crnog naš tim dolazi u vodstvo od 2:1, što ujedno biva rezultat prvog poluvremena.

Drugo vrijeme obilježila je čvrsta igra uglavnom na sredini terena, uz nekoliko prigoda s obje strane, no rezultat je ostao nepromijenjen sve do 37 minute, kada školski odrađenom akcijom našeg tima, Ante Crnjac postiže konačan rezultat za 3:1.

Nakon ove velike i značajne pobjede uslijedile su čestitke sa svih strana na sjajnoj predstavi naših momaka. Sasvim zasluženo i opravdano, odlična igra donijela je našem timu prolaz u naredno kolo s, vjerojatno, prve pozicije u grupi – što je nezabilježen rezultat tima naše mjesne zajednice. Ova velika pobjeda proslavljena je zajedničkim druženjem pod šatorom u Klancu koje je i ovaj put organizirao naš sponzor GEO SPEKTAR Široki Brijeg.

Ante Crnjac (1)

Konačni rasplet u našoj skupini slijedi odigravanjem zadnje utakmice trećeg kola koja će se odigrati u ponedjeljak, 21. srpnja, susretom između MZ Ljubotići i MZ Dobrkovići. Pod uvjetom da ne prime niti jedan pogodak dobrkovćanima je potrebno šest postignutih da bi zasjeli na prvo mjesto skupine. Osvojenim prvim mjestom postajemo nositelji narednog kola a protivnike bi trebali saznati također u ponedjeljak,  nakon odigravanja posljednjih utakmica trećeg kola.