• Smanji slova

Ekipa MZ Izbično ostvarila i četvrtu pobjedu i uvjerljivo prvo mjesto skupine

E-mail Ispis

Malonomometna liga Grada Širokog Brijega 2022.

U posljednjem susretu prvog kruga natjecanja ovogodišnje MNL Grada Širokog Brijega naši momci ostvarili su još jednu pobjedu kojom su uvjerljivo zasjeli na prvo mjesto ljestvice te, kao nositelj skupine, čekamo izvlačenje parova osmine finala koje bi se trebalo održati početkom narednog tjedna.

Četvrta pobjeda u nizu pokazatelj je puno toga što se u igri naših momaka moglo vidjeti, kroz ovu a i prethodne utakmice. Dokaz tomu je i, do sada neviđena, posjeta brojnih gledatelja koji žele popratiti nastup našeg tima, u bilo kojem terminu da nastupaju.

Tako je u Klancu bilo i sinoć. U derbiju večeri (20h) naši momci imali su još jednog teškog suparnika iz skupine gdje je za osvajanje prvog mjesta bio dovoljan i neriješen rezultat, pa se moglo igrati i nešto „opuštenije“.

Opuštanja, ipak, nije bilo. Odgovorno i ozbiljno, kako su nastupali već od prve utakmice, naši momci su tako pristupili i u ovom susretu te zasluženo slavili rezultatom 3:1.

Ono što posebno raduje i mami osmijehe na licima igrača i naše publike su, uz već spomenuti pristup utakmici, egzibicije, potezi i zrelost svakog od pojedinaca.

Još jedan od, zasigurno, najljepših golova dosadašnjeg tijeka natjecanja brojni gledatelji mogli su vidjeti i sinoć.  U 16. minuti susreta, na sjajan prodor i asistenciju Mirka Hrkaća – Mike, majstorski, petom, vodstvo od 1:0 donosi Jozo Crnjac, što ujedno biva rezultat prvog poluvremena.

U nastavku slijedi čvrsta igra s prigodnim akcijama s obje strane te s nekoliko odličnih intervencija vratara. U četvrtoj minuti nastavka Mika Hrkać kreće u svojstven prodor po lijevoj strani te snažnim udarcem iz daljine pogađa za 2:0.

Tri minute kasnije ekipa Rasna uspijeva smanjiti na 1:2, no naši momci su nešto čvršće stajali u nastavku i uspješno odolijevali napadu Rasna, uz nekoliko prigoda i za povećanje vodstva.

U pretposljednjoj minuti susreta odluku o pobjedniku donosi Josip Crnjac za konačnih 3:1.

U ostalim susretima večeri Dužice su uvjerljivo slavile protiv Briga 6:0, Ljuti Dolac – Uzarići 3:2.

Video prilog kojeg je načinio Borak.info u kojem je sadržano nekoliko sjajnih obrana našeg vratara, Zvonimira Crnjca, te sjajna akcija i pogodak za 1:0

Izbicno.info / Video: Borak.info