• Resetiraj
  • Smanji slova

Velika pobjeda našeg tima i prvi osvojeni bodovi na ovogodišnjoj Ligi MZ

E-mail Ispis

liga mz 2016 2 1aU svom drugom nastupu na ovogodišnjoj malonogometnoj ligi MZ naši momci izborili su prve bodove pobjedom od 4:3 protiv ekipe MZ Crne Lokve.
Prvi bodovi koji jako puno znače i uvelike otvaraju vrata za prolazak u naredno kolo natjecanja.

U čvrstoj i neizvjesnoj utakmici gledatelji su mogli uživati u pruženoj igri obaju timova, a odluka o pobjedniku pala je u posljednjim sekundama susreta. Dobru igru u prvom poluvremenu naši momci okrunili su vodstvom u 14 minuti pogotkom Josipa Crnjca – Crnog, a pred sam kraj prvog poluvremena Jozo Crnjac povećava vodstvo našeg tima za konačnih 2:0 prvog dijela susreta.

Kao po nekom običaju, već u prvoj minuti nastavka, nes(p)retno primljenim pogotkom, vodstvo je smanjeno na 2:1. Prvi pogodak dao je dodatna krila timu MZ Crne Lokve, a svojom upornošću i dobrom igrom u nastavku u 31 minuti uspijevaju izjednačiti rezultat na 2:2. Tri minute kasnije, drugim pogotkom Josipa Crnjca – Crnog, naši momci ponovno dolaze do vodstva koje traje svega tri minute. Već u 37 minuti crnolokvani poravnavaju rezultat na 3:3, a od tada slijedi napetost i neizvjesnost sve do desete sekunde prije kraja kada timu Crne Lokve biva dosuđen šesti akumulirani prekršaj. Priliku za konačno vodstvo i pobjedu ne propušta Ante Crnjac preciznim i jakim udarcem za konačnih 4:3 i veliku pobjedu nad vrlo dobrim suparnikom.

Ovom pobjedom naš tim nalazi se na trećem mjestu skupine, koje izravno vodi u naredni krug, a tu poziciju dodatno bi učvrstili pobjedom na utakmici protiv MZ Lijeva Obala koja je na rasporedu u petak, 22. srpnja, s početkom u 20 sati. Ovaj susret od velikog je značaja za naš tim kao i za tim Lijeve Obale koji će protiv nas, te u posljednjem susretu skupine, protiv Crnih Lokava, tražiti pobjedu za prolazak u naredno kolo.