Izbično online

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Obavijest o nazivima i lokacijama biračkih mjesta za Opće izbore 2018.

E-mail Ispis

izbori 2018

Obavijest o nazivima biračkih mjesta određenim za glasovanje i lokacijama na kojima se nalaze ta biračka mjesta za Grad Široki Brijeg za Opće izbore koji će se održati 7.10.2018. godine.

 

 

Broj biračkog mjesta

Naziv biračkog mjesta, naseljena mjesta i ulica

Lokacija biračkog mjesta

150A001

 Ljuti Dolac

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Bilišići, Ljuti Dolac

OŠ Ljuti Dolac

150A002

 Biograci

OŠ Biograci

150A003

 Jare

OŠ Jare

150A004

 Uzarići

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Uzarići, Donji Uzarići

OŠ Uzarići

150A005A od prezimena  A do prezimena  J

 Knešpolje

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Barbarići, Bošnjaci, Brod, Dubrava, Glavinove kuće, Knešpolje, Prskalov Dolac, Svrze, Blidinjska, Čvrsnička, Čabuljska, Galačka, Biokovska, Fra Didaka Bundića (parni brojevi od 150 do 162 neparni brojevi od 123 do 161),  Pobijenih franjevaca (svi brojevi od 21 i svi brojevi bb.) 

OŠ Knešpolje

150A005B od prezimena  K do prezimena  Ž

150A006

 Provo

OŠ Provo

150A007

 Kočerin

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Kočerin, Bazine, Budim, Ćuci, Ćukova Glavica, Marušići, Sabljići.

OŠ Kočerin

150A008

 Kočerin

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Doci, Ivankovići Dolac, Kolobarića Dola, Gornji Mamići, Martinovića Dolac, Martinovići, Police, Vukoje, Potkraj, Podvranići, Udovičići

OŠ Kočerin

150A009

 Ljubotići

OŠ Ljubotići

150A010

 Privalj

OŠ PRIVALJ

150A011

 Dužice

OŠ Dužice

150A012

 Rasno

OŠ Rasno

150A013

 Buhovo

OŠ Buhovo

150A014

 Turčinovići

OŠ Turčinovići

150A015

 Mokro

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Duboko Mokro, Mokro, Ćužići, Kraljevići, Matijevići, Nakići, Buhačevina, Burići, Hrkaći, Jelići, Ljuteš, Duboko Mokro

OŠ Mokro

150A016

 Trn 1

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Trn, Jelići, Raskršće, Vagan, Krivače, Vaganska, Vaganska I., Vaganska II., Vaganska III., Vaganska IV., Vaganska V., Vignjeva, Zvonimira Remete, Ilindanska I., Ilindanska II., Ilindanska III., Ilindanska , Trnopoljska, Bleiburška, Bleiburška I., Nevidinjska I., Ugrovačka, Ovčiji Brod,Ovčji Brod I,  Ovčiji Brod II., Ovčiji Brod III.

OŠ Trn

150A017-000

Mala škola - Široki Brijeg

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta:Oklaji, Cigansko Brdo, Dubrava, Oklaji/Podstrana, Bekijska, Crnačka, Oklajska, Podstrana, Podstrana I., Ilijića, Penavušina, Potok, Stubov Prilaz, Glavica, Fra Andrije Topića, Fra Valentina Zovke, Zavjetna.

Mala škola - Široki Brijeg

150A018

Mala škola - Široki Brijeg 2

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Dubravska,Japlanička, Kosa, S.S. Kranjčevića, Stjepana Radića, Tina Ujevića, Kralja Tvrtka, Grgura Ninskog, Andrije Kačića Miošića, Borak, Ćavarova cesta,

Mala škola - Široki Brijeg

150A019

Mala škola - Široki Brijeg 3

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta:  Antuna Mihanovića,  Franjevačka, Ivana Gundulića, Ljudevita Gaja, Marina Držića, Nikole Šubića Zrinskog, Njivice, Trg dr. Ante Starčevića, Frankopanska, Hrvoje Vukčića, Trpimirova, Trg sv. Ante, Frankopanska I.

Mala škola - Široki Brijeg

150A020

 Dječji vrtić Trnoružica 1 Široki Brijeg 4

Glasuju birači iz ulica: Dr. Jure Grubišića, Fra Nikole Kordića, Kraljice Jelene, Ruđera Boškovića i Bana Jelačića

Dječiji vrtić Pčelica 1 Široki Brijeg

150A021

 Hrv. kulturni dom Široki Brijeg 5

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Fra Anđela Kraljevića, Fra Didaka Buntića (od broja 1. do broja 40), Kralja Tomislava, Marka Marulića, Matije Gubca, Fra Mirka Matijevića, Petra Svačića, Jurija Dalmatinca, Dinka Šimunovića, Bošnjakovo brdo, Trg Gojka Šuška, Trg Ratnih žrtava, Trg Širokobrijeških žrtava.

Hrv. kulturni dom Široki Brijeg

150A022

 MZ Lijeva obala Široki Brijeg 6

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: A.G. Matoš, Branka Petra Ljubičića, Braće Šimića, Fra Didaka Buntića (od broja 41 do 87), Fra. Grge Martića, Frane Grbešića, Ivana Meštrovića, Štrosmajerova, Fra Mirka Ćosića, Izidora Kršnjavija, Fra Rafe Barišića, Fra Lucijana Kordića i Ivana Sopte.  

MZ Lijeva obala Široki Brijeg

150A023

 Izbično

OŠ Izbično

150A024

 Crnač

OŠ Crnač

150A025

 Dobrkovići

OŠ Dobrkovići

150A026

 Crne Lokve

OŠ Crne Lokve

150A027

 Rujan

OŠ Rujan

150A028

 Trn 2

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Čerigaj, Bakrači, Baraći, Čerkezi, Muse, Pinjuhi, Donji Čerigaj, Gornji Čerigaj, Zavoznik, Dubrava,  Podjela, Jelova, Zavoznička, Zavoznička I., Krč, Biskupa Alojzija Mišića, Mosorska.

OŠ Trn

150A029

Dobrič

Hrvatski kulturni dom Dobrič

150A030

Brig  Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Pribinovići, Kardinala Alojza Stepinca, Širokobriješka, Riječna, Kuljića mladosti, Gospojinska , Širokobriješka I., Mokarska, Fra Vencela Kosira, Fra Janka Bubala, Fra Branka Šuška, Fra Vojislava Mikulića, Mokarska II., Mokarska I., Šliškovići, Pribinovići, Franjevačka, Kralja Zvonimira, Kneza Domagoja, Augusta Šenoe

Gimnazija fra Dominik Mandić

150A031

 

Lise 1

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Branimirova, Fra  Didaka Buntića (parni brojevi od 88 do 148 neparni brojevi od 89 do 121), Lise, Lištica, Andrije Medulića, Ivana Zajca, Zagrebačka, Kvaternikova, Eugena Kumičića, Splitska, Mostarska, Humska, Orlovačka, Obilazna cesta (od broja 1 do broja 20), Ivana Zajca I., Ivana Zajca II., Fra Jakova Bubala, Kvaternikova I., Kvaternikova II., Krstače.

DRUGA OSNOVNA ŠKOLA

150A032

Dječji Vrtić Trnoružica – 2 Široki Brijeg 8Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Puringajska, Krešimirova, Ante Kovačića, Vjenceslava Novaka, Josipa Kozarca, Mate Balote, Vinkovačka, Vinkovačka I., Vukovarska, Majke Tereze, Nikole Tavelića, Vitkova, Vitkov Prilaz, Kardinala Kuharića, Biskupa Ćirila Kosa, Budakova, Ivana Merza, Teofila Sliškovića,  Fra Andrije Šaravanje, Nikole Šopa, Vinka Nikolića, Marije Petković,

Dječiji vrtić Pčelica 2 Široki Brijeg

150A033

Ljuti Dolac 1

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Jonići, Šajnovići

OŠ Ljuti Dolac

 

150A034

Uzarići 1

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Gornji Uzarići

OŠ Uzarići

150A035

TRN 3

Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Trnska cesta, Vinogradska, Ive Pilara, Beluve, Industrijska, Rudarska, Vranska,.

OŠ Trn

150A036

LISE 2

 Glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Fra Mirka Kraljevića, Kraljice Katarine, Dubrovačka, Fra Dominika Mandića, Varaždinska, Blatska, Ivana Mažuranića, Vatroslava Lisinskog, Mate Lovraka,  Vlahe Buhovca, Maka Dizdara, Sarajevska, Ilirska, Liška, Dr. Đure Baslera.

DRUGA OSNOVNA ŠKOLA

150A037

Dječji Vrtić Trnoružica – 3

Herceg Stjepana,

Fra Zdenka Galića,

Nevidinjska, Leopolda Mandića, Nikole Tavelića,

Tomice Penavića,

Velebitska, Velebitska I., Ružopoljska,

Fra Blage Karačića, Kneza Mislava, Kneza Vladimirovića, Kneza Držislava, Kneza Zdeslava.

 

150A501NNN

Mala škola Široki Brijeg

Mala škola Široki Brijeg


PREDSJEDNIK GIP-A
Mate Mikulić

Komentari (0)add comment

Napišite komentar
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
Manje | Veće

security image
Upišite prikazane znakove


busy
 

Baner

HUMH WebBanner 300x250

Zadnji komentari:

Pokušaji podmetanja niza...
Psihijatrija, i to teza !
27/07/17 17:38 Više...
MATKO

Vlado i Iva Crnjac – Jo...
Najboljii
09/06/17 07:39 Više...
Britvica

Početak nastave u ZHŽ-u...
"zima zima e pa šta je ako je zima nije lav ne bo...
08/01/17 14:05 Više...
Britvicak-Pula

Baner

Vremenska
prognoza